קורס דיגיטלי: יסודות ניהול קהילה

ניהול קהילה הוא הרבה יותר מניהול חשבון הטוויטר או ניהול דף הפייסבוק של המותג – קהילות אפקטיביות ומעוררות השראה מניעות אנשים לפעולה ודורשות מחקר, אסטרטגיה ומיומנויות מקצועיות. זהו אחד ממקצועות העולם החדש, מקצוע מבוקש ומרתק, והקורס הזה מהווה את כרטיס הכניסה אליו.

קורס יסודות קהילה עוסק בכל האלמנטים החשובים שעלינו להכיר לפני השקת הקהילה: מהי קהילה, מהו הערך שהקהילה שלי נותנת, כיצד קהילה מתפתחת מרגע הקמתה ועד להתגבשותה, מי הוא קהל היעד הנכון והמתאים עבור הקהילה, ובאילו פלטפורמות הקהילה מתקיימת?
 

 

מה מצפה לכם בקורס?

  • 5 שיעורים מוקלטים (כל שיעור כ-20 דקות), אשר זמינים לכם לצפייה ללא הגבלת זמן.
  • בכל סוף שיעור, תחכה לכם משימה ליישום החומר הנלמד.
  • לרוכשים את הקורס ערוץ פתוח מול הצוות המומחה של קומיוניטי פורוורד למענה על שאלות על החומר הנלמד למשך 3 חודשים מיום רכישת הקורס.
  • במהלך הצפייה בקורס תקבלו גם לינקים ייעודים לתכנים נוספים, מעבר לשיעורים המוצלמים.

 

למי הקורס מיועד?

למעשה לכל אדם שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הקהילות ומעוניין לקבל מושג ברור על מהי קהילה, כיצד היא מתפתחת, איזה סוגי קהילות ניתן להקים, באילו פלטפורמות הן פועלות ועוד.  

למה זה טוב?

כמו כל דבר שאנחנו בונים, בית, מערכת יחסים, קהילה, עלינו לוודא ראשית כי היסודות עליהם נשענת התשתית הם יסודות חזקים ויציבים. הקורס יעניק לכם הבנה עמוקה על מהות הקהילה ויעזור לכם לקחת את הצעד הראשון להקמת קהילה. 
 

מה אלמד בקורס?

1. מהי קהילה ומאפייני היסוד שלה. 

2. FINDING YOUR WHY – הערך של הקהילה עבור חבריה ועבור מי שמקים אותה. 

3.. מסע חיי הקהילה – מרגע הקמתה ועד לבגרותה. כיצד היא מתקדמת משלב לשלב. 

4. זהות חברי הקהילה – כיצד ממפים את קהלי היעד השונים לקהילה, ומדוע זה חשוב. 

5.  פלטפורמות לניהול קהילה.

6. כמו כן, רוכשי הקורס יקבלו לינקים ייעודים לתכנים נוספים ומשימות להטמעת החומר הנלמד. 

 

עו״ד רות עדן

מנכל"ית החברה. מובילה בארגון את תחום קהילות המותג, קהילות חברתיות וקהילות פנים ארגוניות.

רות מייצרת חזון ואסטרטגיה מובנית לניהול קהילה כחלק מהתכנית העסקית, שיווקית או פנים ארגונית של לקוחות החברה. רות החלה את דרכה בעולם הקהילות כמנהלת בקהילת ה-Supergirls, וכיום היא מובילה קהילת עצמאיות לוקאלית בשם "הבוסטריות – רמת השרון". 

רות הינה עורכת דין במקצועה, המייעצת למנהלי קהילות על אספקטים משפטיים בתחום ניהול הקהילות. בעברה, גם ניהלה את מחלקת השיווק של פירמת Pearl Cohen, פירמת עורכי דין ועורכי פטנטים בינלאומית. 

רוצים לשוחח עם נציגה של Community Forward?
השאירו פרטי התקשרות כאן.