קורס דיגיטלי: יסודות ניהול קהילה

ניהול קהילה הוא הרבה יותר מניהול חשבון הטוויטר או ניהול דף הפייסבוק של המותג – קהילות אפקטיביות ומעוררות השראה מניעות אנשים לפעולה ודורשות מחקר, אסטרטגיה ומיומנויות מקצועיות. זהו אחד ממקצועות העולם החדש, מקצוע מבוקש ומרתק, והקורס הזה מהווה את כרטיס הכניסה אליו.

קורס יסודות קהילה עוסק בכל האלמנטים החשובים שעלינו להכיר לפני השקת הקהילה: מהי קהילה, מהו הערך שהקהילה שלי נותנת, כיצד קהילה מתפתחת מרגע הקמתה ועד להתגבשותה, מי הוא קהל היעד הנכון והמתאים עבור הקהילה, ובאילו פלטפורמות הקהילה מתקיימת?
 

מה אלמד בקורס?

  1. מהי קהילה ומאפייני היסוד שלה. 
  2. FINDING YOUR WHY – הערך של הקהילה עבור חבריה ועבור מי שמקים אותה. 
  3.  מסע חיי הקהילה – מרגע הקמתה ועד לבגרותה. כיצד היא מתקדמת משלב לשלב. 
  4. זהות חברי הקהילה – כיצד ממפים את קהלי היעד השונים לקהילה, ומדוע זה חשוב. 
  5. פלטפורמות לניהול קהילה.
  6. כמו כן, רוכשי הקורס יקבלו לינקים ייעודים לתכנים נוספים ומשימות להטמעת החומר הנלמד.

ממה מורכב הקורס?

  • 5 שיעורים מוקלטים (כל שיעור כ-20 דקות), אשר זמינים לכם לצפייה ללא הגבלת זמן.
  • בכל סוף שיעור, תחכה לכם משימה ליישום החומר הנלמד.
  • לרוכשים את הקורס ערוץ פתוח מול הצוות המומחה של קומיוניטי פורוורד למענה על שאלות על החומר הנלמד למשך 3 חודשים מיום רכישת הקורס.
  • במהלך הצפייה בקורס תקבלו גם לינקים ייעודים לתכנים נוספים, מעבר לשיעורים המוצלמים.

למי הקורס מיועד?

למעשה לכל אדם שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הקהילות ומעוניין לקבל מושג ברור על מהי קהילה, כיצד היא מתפתחת, איזה סוגי קהילות ניתן להקים, באילו פלטפורמות הן פועלות ועוד.  

למה זה טוב?

כמו כל דבר שאנחנו בונים, בית, מערכת יחסים, קהילה, עלינו לוודא ראשית כי היסודות עליהם נשענת התשתית הם יסודות חזקים ויציבים. הקורס יעניק לכם הבנה עמוקה על מהות הקהילה ויעזור לכם לקחת את הצעד הראשון להקמת קהילה. 
 

 

 
אם אתם.ן נמצאים.ות בתחילת הדרך ואתם.ן מעוניינים.ות לקבל את ״התמונה המלאה״ של ניהול קהילה, אנו ממליצות לרכוש את הערכה השלמה הכוללת גם את קורס יסודות ניהול קהילה אשר מהווה את הבסיס לניהול והובלה נכונה של קהילה, וגם את קורס פרקטיקות בניהול קהילה אשר ילמד אתכם.ן כיצד מובילים קהילה בפועל. 
 
לרוכשים את שני הקורסים תינתן הטבה ותהנו ממחיר מיוחד: שני הקורסים יחדיו בעלות של 799 ש״ח בלבד.

על מובילת הקורס:

 

עו״ד רות עדן

מנכל"ית החברה. מובילה בארגון את תחום קהילות המותג, קהילות פנים ארגוניות וקהילות חברתיות.

רות מלווה רבים מלקוחות החברה בתהליכי עומק של יצירת אסטרטגיה מובנית לניהול קהילה כחלק מהתכנית העסקית, השיווקית או הפנים ארגונית שלהן, ובכך מסייעת להן לממש את היעדים והמטרות שהציבו לעצמן. כחלק מפעילותה בחברה, רות גם מעבירה סדנאות והכשרות לניהול קהילה בעיקר בקרב חברות וארגונים המעוניינים להקנות לעובדיהם כישורי ניהול קהילה. 

בשנים האחרונות רות ליוותה את הגופים הגדולים בארץ כגון חברת שטראוס, טבע, אמדוקס, מכבי שירותי בריאות, אלביט, בנק הפועלים, בנק ישראל, שותפויות רוטשילד ועוד.   

רות הינה עורכת דין במקצועה, המייעצת גם למנהלי קהילות על אספקטים משפטיים בתחום ניהול הקהילות. בעברה, רות ניהלה את מחלקת השיווק של פירמת Pearl Cohen, פירמת עורכי דין ועורכי פטנטים בינלאומית.

 

רוצים לשוחח עם נציגה של Community Forward?
השאירו פרטי התקשרות כאן.