פרקטיקות בניהול קהילה

מנהלי ומנהלות קהילה הם.ן הפונקציה המרכזית המניעה את הקהילה קדימה. על כתפיהם.ן האחריות לקבל את חברי וחברות הקהילה, להניע שיח, לקדם יוזמות, לשמור על מרחב בטוח, למדוד את הצלחת הקהילה ולפתור משברים שנוצרים בה. 

אבל איך עושים זאת?

ניהול קהילה הוא מקצוע לכל דבר ועניין, ובדיוק בגלל זה יצרנו את קורס פרקטיקות בניהול קהילה אשר יעניק למשתתפים.ות את הכלים הדרושים לניהול קהילה מיטבי.  

מה אלמד בקורס?

1. אונבורדינג לקהילה – מהן השיטות לקבלת חברים וחברות קהילה. 

2. תוכן מעודד השתתפות ומעורבות בקהילה.

3. מדידת הצלחה של קהילה.

4. יצירת שיתופי פעולה וגיוס חסויות בקהילה.

5.  פתרון אתגרים נפוצים בקהילה. 

ממה מורכב הקורס?

  • 5 שיעורים מוקלטים (כל שיעור כ-20 דקות), אשר זמינים לכם לצפייה ללא הגבלת זמן.

  • יוצאים עם משימות לביצוע! בכל סוף שיעור, תחכה לכם משימה ליישום החומר הנלמד כדי להפוך את החומר מתיאוריה לפרקטיקה.

  • לרוכשים את הקורס ערוץ פתוח מול הצוות המומחה של קומיוניטי פורוורד למענה על שאלות על החומר הנלמד למשך 3 חודשים מיום רכישת הקורס.

  • בקורס מוטמעים גם בלוגים וחומרי קריאה מומלצים נוספים, מעבר לשיעורים המצולמים.

למי הקורס מיועד?

קורס פרקטיקות בניהול קהילה מיועד למנהלי ומנהלות קהילה בפועל, המעוניינים.ות לסגל לעצמם את הכישורים הדרושים לניהול והובלת קהילה.  

 

אם טרם הקמתם.ן קהילה, ואתם.ן נמצאים.ות בתחילת הדרך, אנו ממליצות לרכוש את הערכה המלאה הכוללת גם את קורס יסודות ניהול קהילה אשר מהווה את הבסיס לניהול והובלה נכונה של קהילה, וגם את קורס פרקטיקות בניהול קהילה אשר ילמד אתכם.ן כיצד מובילים קהילה בפועל. 
 
לרוכשים את שני הקורסים תינתן הטבה ותהנו ממחיר מיוחד: שני הקורסים יחדיו בעלות של 799 ש״ח בלבד.

על מובילת הקורס:

עו״ד רות עדן

מנכל"ית החברה. מובילה בארגון את תחום קהילות המותג, קהילות פנים ארגוניות וקהילות חברתיות.

רות מלווה רבים מלקוחות החברה בתהליכי עומק של יצירת אסטרטגיה מובנית לניהול קהילה כחלק מהתכנית העסקית, השיווקית או הפנים ארגונית שלהן, ובכך מסייעת להן לממש את היעדים והמטרות שהציבו לעצמן. כחלק מפעילותה בחברה, רות גם מעבירה סדנאות והכשרות לניהול קהילה בעיקר בקרב חברות וארגונים המעוניינים להקנות לעובדיהם כישורי ניהול קהילה. 

בשנים האחרונות רות ליוותה את הגופים הגדולים בארץ כגון חברת שטראוס, טבע, אמדוקס, מכבי שירותי בריאות, אלביט, בנק הפועלים, בנק ישראל, שותפויות רוטשילד ועוד.   

רות הינה עורכת דין במקצועה, המייעצת גם למנהלי קהילות על אספקטים משפטיים בתחום ניהול הקהילות. בעברה, רות ניהלה את מחלקת השיווק של פירמת Pearl Cohen, פירמת עורכי דין ועורכי פטנטים בינלאומית.

 

רוצים לשוחח עם נציגה של Community Forward?
השאירו פרטי התקשרות כאן.