אחד העקרונות המנחים של כל קהילה באשר היא, הוא עזרה וערבות הדדית בין חברי קהילה, או מה שנקרא בשפה שלנו: Community over Competition. 

בדיוק בגלל זה, השקנו את תכנית ה-Mentoring (your) Community Forward, שבבסיסה העקרון: מנק"לים למען מנק"לים. התכנית נועדה לחבר בין מנהלי קהילות המעוניינים בהכוונה וסיוע לפתרון אתגרים שונים, לבין מנהלי קהילות שיכולים לחנוך, לקדם ולהוביל את חבריהם למסע המשלב אתגרים אישיים ומקצועיים. 

המנטורים שנבחרו לתכנית הינם מנהלי קהילות מנוסים מתחומים שונים, שהציגו יכולות מקצועיות לצד יכולות פרסונליות לשמש כמנטורים למנהלי קהילות אחרים.

כנסו לרשימת ההמתנה של פתיחת המחזור הבא של תכנית המנטורים

קבלו הצצה למספר מנטורים בהווה ובעבר:

דניאל חן

מנכ"לית סופרגירלז זה אופי
מנהלת דיגיטל וקהילות במנהל חינוך בעיריית תל אביב

אם יש משהו שאני אוהבת בקהילות זה היכולת ללמוד מכל מפגש. בתוכנית מנטורינג הייתה לי ההזדמנות לא רק לתרום מהניסיון שלי אלא גם להכיר עולמות חדשים, ולהעשיר את הידע והיכולות שלי.

גלעד פישר

יזם, מומחה לשיווק, עוסק בפיתוח עסקי 
שותף ב-Community Forward
 ארגון מנהלי הקהילות של ישראל

ניהול קהילות זה הדבר הבא בעולם השיווק, כל יזם או מנהל שיווק, צריך להסתכל ולהבין איך הופך את קהל היעד הפוטנציאלי שלו, מלקוחות > לקהילה

נועה אוחיון

אשת חינוך ומומחית לניהול קריירה
ופיתוח קהילות מבוססות מוצר
ראש צוות ניהול קהילות ב-eBay העולמית

תהליך העצמה של חברי/ות קהילה בכלים ויכולות לפיתוח עצמי ופיתוח הקהילה שלהם הוא דלק יום יומי עבורי. תודה על הזכות!

מריה גרין פוברצ׳יק

מייסדת Supergirls זה אופי
מנהלת קהילה ב HoneyBook 
מובילה את תחום ניהול קהילות ב Elevation Academy ושותפה ב-Community Forward ארגון מנהלי הקהילות של ישראל

תהליך המנטורינג הוא באמת אחד המיוחדים שעברתי, והסיבה העיקרית לזה היא שהתהליך הוא דו כיווני. זוהי זכות גדולה וכיף אדיר להעביר הלאה ידע וכלים שרכשתי בדרך, ובמקביל להחשף לעוד ועוד אנשים שעוסקים בתחום ומחדדים לי איך הדברים שאנו עושים בצורה אינטואיטיבית הם למעשה מתודות שאפשר להעשיר כל הזמן ולשכפל לקהילות אחרות. לומדת המון מזה, המון.

רוני קנטור

מעצבת אופנה, מייסדת מותג האופנה רוני קנטור ממייסדי עמותת מידברן ו-Community Forward

להיות מנטורית זו הזדמנות להציץ לארגז הכלים שיצרתי עבורי ולחלוק אותו עם אדם נוסף. זו זכות גדולה להיות זו שמחדדת ומדייקת תהליכים עבור קהילה שנמצאת בשלב מאתגר בהתפתחות שלה. דרך התהליך אני לומדת כלים אימוניים חדשים ושואבת המון השראה מהמתאמנת שלי.

ליאורה גולומב

מקימת תנועת פאקאפ נייטס בישראל
הקימה ומובילה את השדרוגיה, קהילה אקסלוסיבית לשדרוג בעזרת חברי הקהילה

כל פעם מחדש זה מרגש לראות מנהלי קהילות בשלבים שונים של התהליך בונים קהילה ומייצרים אימפקט לאנשים אחרים, התהליך של המנטורשיפ מאפשר העברת ידע ונתינת כלים שיעזרו לבנות קהילה משפיעה ומשמעותית לחברה הישראלית.

יאנה גימפלביץ׳

מנהלת קהילת פודקאסטים בין חברים, הטלגרמה של יאנה, jobstory ועוד.
מנהלת חברת Contentic שירותי תוכן ודיגיטל

פתאום כל כך הרבה דברים מתחברים לי, אני נותנת שמות לדברים שעשיתי באופן אינטואטיבי, ונוצר תהליך שאפשר לשחזר בקהילות אחרות. נהנית מאוד ולומדת הרבה מהמפגשים עם ירדן.

נועם קלינגר

מקימת קהילת ישראל וניהלה את קהילת EatWith הגלובלית כ-COO של החברה

זו לא פעם ראשונה שאני מנטורית, אבל זו פעם ראשונה שאני מקבלת בעצמי כזה ליווי מקצועי לתהליך וזה פשוט עושה את כל ההבדל.
הפגישות עם המתאמנת מעוררות השראה ודרך השאלות, המודלים וההכרות עם הקהילה שלה אנחנו מדייקות ביחד את מה שחשבתי שאני יודעת על בניית קהילות ומוניטיזציה. זה תהליך מרגש ממש ואני לומדת המון מהדרך

אורלי דהן

מנכל״ית אקומושן, קהילת תחבורה חכמה

מרגישה כיף שבנתינה והנאה בהסתכלות על תהליכים מבחוץ על יצירת קהילה אחרת. תודה ל- Community Forward.

מייק זילברג

יועץ פרטי לארגונים וחברות ליצירת אסטרטגיה וניהול קהילה, מנכ״ל פיתוח עסקי ושותף בשין שבע, ומוביל את IS-CL International Startup Community Leaders

תהליך המנטורינג נותן לי המון, גם סיפוק וגם צמיחה. אני עובד עם מנטורינג אחרים שהם מובילים את התחום ולומד המון מהם ומהשיתופים שלהם. ככמובן שגם תהליך המנטורינג עצמו מציף המון דברים שעוזר לי לחדד ולשפר את עצמי כיועץ וכמרצה ששואף להביא איתו את התובנות והחידושים הכי מעודכנים.

נגה קובץ׳

מייסדת ומנהלת קהילת "נשים מעל 50"

תהליך המנטורינג היה באמת מיוחד, לא היה לי נסיון קודם באימון (מנטורינג) ובזכות האמון שנתתם בי זה פשוט עבד נפלא בטבעיות ובזרימה.היתה לי מאומנת נפלאה, קשובה, מחויבת, אחראית ולקחה ברצינות כל מילה. היא שיתפה פעולה והשיחות איתה זרמו בטבעיות.אחרי כל מפגש היא יישמה במהירות כל משימה ולראייה הקהילה שלה מתקדמת בקצב מופלא.בקיצור, תענוג! תודה רבה על הזכות.

טליה יקר

מנהלת שיווק ופיתוח עסקי ב-Powtoon
ומנהלת קהילות לקוחות של החברה

כמנטורית אני מרגישה שאני מקבלת הרבה יותר ממה שאני נותנת. פשוט כיף!

ערבה גרזון רז

מייסדת ומנהלת קהילת אישווה = אישה שווה
מרצה ומייעצת לארגונים בתחום ניהול קהילות ומורת דרך

למנטר זה להאמין ביכולות של מי שמולי ולייעץ מהניסיון שלי, אבל בעיקר להיות שם כדי לשקף ולהדהד את מה שידוע שצריך לעשות ולתת מבט חיובי מבחוץ…

ליאור רותם גורדון

מנהלת קהילה ופעילות של דייזי- מחשבון פוריות מתקדם למניעה ותכנון הריון 
מנהלת בצוות אופרציה של סופרגירלז זה אופי

מה שאני מקבלת מהתהליך הוא האמונה בקהילה, האמונה שקהילה בימינו צריכה להיות משהו מוסדר ולא מספיק רק משהו מהבטן, והרבה אמונה עצמית ביכולות שלי ובידע שרכשתי בעולמות הקהילה.